Telefon

+90(312) 815 23 95

Faks

+90 (312) 815 23 97

DK Panel İnsan Kaynakları Politikası

"En önemli yatırım insana yapılan yatırımdır." cümlesini benimsemiş yönetim anlayışı ile iş, görev ve sorumluluğun hakkını verecek yeterlilikte ve azimde çalışanlarla birlikte hizmet etmek insan kaynakları politikasının temelini oluşturmaktadır.

DK Panel çalışanlarını seçerken her şeyden önce ahlaki çerçevede kişiyi yeterli görmek ister. Yeniliklere ve gelişime açık personel için kariyer planlaması insan kaynakları yönetimince yapılmaktadır. Bunun nedeni çalışanları ile olabildiğince uzun soluklu birlikteliklere imza atmayı hedef edinmek yatmaktadır. Bu bağlamda DK Panel yaşam süresine yakın çalışanları ile şimdiden bu hedefi keskinleştirmiş görünmektedir.

Mutlu çalışan, gülümseyen ürünlerle kendisini gösterir. Firmamız insan kaynakları genel başvuruları info@dkpanel.com.tr adresine kabul etmektedir. Aynı zamanda iş ilanlarını sitesinde yayımlamaktadır. Bizlere çekinmeden ulaşabilirsiniz.

İş İlanları

1. ÜRETİM HATLARIMIZDA MUHTELİF POZİSYONLARDA GÖREV ALACAK PERSONEL ALINACAKTIR.

Askerlik hizmetini tamamlamış; tecrübeli/tecrübesiz ilgililenlerin şahsen adresimize başvurmaları yeterli olacaktır.


2. CAM ÜRETİM HATTIMIZDA ÇALIŞACAK GRAFİK TASARIM BOYAMA GİBİ BAŞLIKLARDA EĞİTİMİ VE/VEYA GEÇMİŞİ OLAN BAY/BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR.

El becerisi yüksek, titiz ve temiz çalışabilen ilgililerin başvuruları şahsen yapmaları gerekmektedir.


3. ERP/MRP UZMANI PERSONEL ALINACAKTIR.

Konusunda tecrübeli ve eğitimli kişilerin özgeçmişlerini info@dkpanel.com.tr göndermeleri önemle rica olunur. Yapılacak olan incelemeler sonunda uygun görülen kişilerle mülakat gerçekleştirilecektir.