Telefon

+90(312) 815 23 95

Faks

+90 (312) 815 23 97

Sektörde Panel Kapı'nın tarzına yön veren, pazarda trendi belirleyen lider firma olma yolunda çalışan DK Panel Kapı, sahip olduğu uzman tasarımcıları, işinin ehli her kademedeki kadrosu ile başarı grafiğini her geçen gün artırmaktadır.


DK Panel Kapı firması unvanından anlaşılacağı üzere panel kapı üretmek amacı ile takvimler 2011 yılının Mayıs ayını gösterirken kurulmuştur. İletişim sayfasında ayrıntılı şekilde görebildiğiniz adresinde, tamamı kendi mülkü olan 1500 m2 kapalı alana sahip fabrikasında dinamik kadrosu ile ülke üretim gücüne ciddi katkılarda bulunmaktadır. 2014 yılı sonlarına doğru gelmişken ürünlerinin %90'dan fazlasını ihraç ederek başkent firmaları arasında her zaman ilk 5'in içinde olmaktan ötürü gurur duymaktadır.


Firmamız panel kapının önemli öğelerinden birisi olan camı kendi bünyesindeki sofistike donanımı ile üretmektedir. Isıcamların yanı sıra vitray, boyama ve karolajlı camları teknolojinin son geldiği noktadaki CNC ve özel makinelerle işlemektedir. DK Panel yakın zamanda panel kapı öğelerinin tamamını bünyesinde üretmeyi kendisine hedef edinmiştir.


Sektörde Panel Kapı'nın tarzına yön veren, pazarda trendi belirleyen lider firma olma yolunda çalışan DK Panel Kapı, sahip olduğu uzman tasarımcıları, işinin ehli her kademedeki kadrosu ile başarı grafiğini her geçen gün artırmaktadır. Üretimi gerçekleştirirken İş Sağlığı ve Güvenliğinin gerekliliğini yasalardan önce benimseyerek uygulamayı görev bilmiştir. DK Panel'in ürünlerinin kalitesi %100 müşteri memnuniyeti odaklıdır. Kalitesine katkıda bulunacağına inandığı makine ve teçhizata sahip olmayı kendisine gaye edinen firma yaptığı işin hakkını vermek adına sorumluluk bilincini asla yitirmemektedir. "En önemli yatırım insana yapılan yatırımdır" ilkesi ile oluşturduğu insan kaynakları politikası ile donanımına doğru bir takım ruhu katmanın önemini kavramıştır.


DK Panel Kapı yakın zamanda giderek artan yatırımları ile ülke istihdamı ve iç/dış pazarda artan kazanç değerleri ile vergi listelerinin başında yer almaya devam edecektir.